O nas Kontakt Współpraca


O nas

Przystanek Wrocław to Marzena i Amelia, mama i córka, pochodzące z Pomorza Zachodniego, które jesienią 2014r. odkryły Wrocław!
Stolica Dolnego Śląska tak je zauroczyła, że postanowiły przystanąć tu na chwilę. 
I ta chwila trwa do dziś.
Znajdziecie u nas teksty opisujące głównie Wrocław i Dolny Śląsk a także nasze rodzinne strony i inne ciekawe miejsca w Polsce, które odwiedzamy. Marzena - szczęśliwa Mama dwóch ślicznych córek, posiadaczka dwóch czterołapów, były bankowiec o wykształceniu teologicznym, domatorka, która chętnie spędziłaby życie w podróży, fanka handmade i czerwonego wina,  wierząca w przyjaźń, miłość i pokój na świecie. Zakochana w dolnośląskich krajobrazach, zamkach i pałacach oraz nadmorskich wydmach, ciągle w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi..

Amelia - artystyczna dusza z zacięciem do projektowania wszelakiego (kiedyś zaprojektuje i zbuduje dom dla swojej Mamy), kozica górska uwielbiająca skałki i górskie wspinaczki, fanka przygód Neli i kreatywnego spędzania czasu, zbieraczka i kolekcjonerka wszystkiego. Zegar i czas to dla niej pojęcia abstrakcyjne, które może jedynie namalować. Urodzona modelka, bez której ten blog by nie istniał. Bo któż by pozował :-)
Kontakt, uwagi 

Drogi Czytelniku, Twój komentarz jest ważny!
W tym miejscu możesz oficjalnie, pod pseudonimem lub anonimowo wyrazić opinie na temat tego bloga, zamieszczanych treści i fotografii. 


Możesz do mnie napisać na adres marzena73@op.pl.
Podpowiem co zobaczyć we Wrocławiu, jak się po nim poruszać a nawet chętnie oprowadzę :-)

Możesz śledzić nasz profil na facebooku, gdzie zamieszczamy relacje "na gorąco" z naszych wycieczek. Czasem nawet organizujemy konkursy z nagrodami :-)


Współpraca
Chętnie podejmiemy współpracę polegającą na wspólnym podróżowaniu, zwiedzaniu i dobrej zabawie. Efektami pochwalimy się na blogu.
Z przyjemnością zamieścimy Twoje zdjęcia, jeśli są lepsze od naszych a także polecimy Twoją stronę, jeśli jest zgodna z naszymi zainteresowaniami :-)


Dziękuję, pozdrawiam i zapraszam do oglądania.. czytania... i komentowania naszych wpisów.
Marzena ☺

Komentarze